Krzysztof Piątek nie mógł lepiej wyobrazić sobie debiutu w oficjalnym meczu w barwach Genoi. Polski napastnik w Pucharze Włoch zdobył aż cztery gole w pierwszej połowie!

Cztery bramki Krzysztofa Piątka w Pucharze Włoch!

Trener nowej ekipy Polaka wierzy w jego umiejętności. Jest zatem ogromna szansa na to, że Piątek będzie często widziany na boiskach Serie A. Szczególnie, że już w pierwszym oficjalnym meczu we Włoszech udowodnił na co go stać.

Zaledwie niecałych 45 minut potrzebował nasz zawodnik na skompletowanie czterech goli. Warto wspomnieć, że całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0, co oznacza, iż właśnie dzięki Piątkowi Genoa zaliczyła zwycięstwo w Pucharze Włoch.

Wszystkie bramki z sobotniego występu Krzysztofa Piątka znajdziecie w przedstawionym poniżej materiale wideo!